Рейтинг ПрАТ СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» підтверджено на рівні uaA Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підвищено до рівня uaА Кредитний рейтинг АТ «АЛЬТБАНК» підтверджено на рівні uaАА-

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

05.10.2018

Кредитні рейтинги випусків облігацій ТОВ «Укргаз» підтверджено на рівні uaCCC

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг»  оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів випусків іменних цільових облігацій ТОВ «Укргаз» (м.Київ) серій А, В на суму 382,1 млн. грн. та серій C-G на суму 110,7 млн.грн. на рівні uaCCC. Прогноз рейтингів – стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є реалізація інвестиційно-будівельних проектів. ТОВ «Укргаз» реалізувало масштабний проект будівництва житлового комплексу «Чайка» по вул.Лобановського, 1 у с.ЧайкиКиєво-Святошинського району Київської області.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ТОВ «Укргаз» за ІІ квартал та І півріччя 2018 року, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингової процедури.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaCCC характеризується ДУЖЕ НИЗЬКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Потенційна вірогідність дефолту.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • досвід введення в експлуатацію нерухомості площею понад 100 тис. кв.м шляхом реконструкції та спорудження житлових будинків;
  • введення в експлуатацію І та II черг житлового комплексу по вул. Лобановського, 1 у с.Чайці, приміщення якого мають бути передані при погашенні цільових облігацій першого (серії В) та другого (серій С-G) випусків.

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • перенесення терміну введення в експлуатацію II черги житлового комплексу на 2013 рік (попередній термін введення в експлуатацію – 2011 рік), що призвело до несвоєчасного виконання зобов’язань Емітента;
  • збереження складної ситуації на ринку нерухомості, низький рівень платоспроможного попиту з боку населення, а також повільні темпи відновлення будівельної галузі України;
  • неврегульованість та мінливість системи законодавчого регулювання та оподаткування операцій, пов’язаних з будівництвом та залученням фінансування.

Повну історію рейтингів ТОВ «Укргаз» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для отримання більш докладної інформації звертайтесь, будь ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов, тел.: (044) 490-25-50
AChernorotov@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути