Рейтинг ПрАТ СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» підтверджено на рівні uaA Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підвищено до рівня uaА Кредитний рейтинг АТ «АЛЬТБАНК» підтверджено на рівні uaАА-

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

11.10.2018

Кредитні рейтинги випусків облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» підтверджено на рівні uaА+

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій серій В, C, D на загальну суму 100,0 млн. грн., серій E, F, G, H на загальну суму 100,0 млн. грн. та серій I, J на загальну суму 100,0 млн. грн. ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (м. Київ) на рівні uaА+. Прогноз кредитних рейтингів - стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання послуг в сфері споживчого кредитування фізичних осіб за допомогою роздрібної мережі точок реалізації послуг під торговою маркою «КредитМаркет»ТМ, а також мережі чисельних банків-партнерів.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало повну фінансову звітність ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» за І півріччя 2018 року, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки «+» та «–» позначають проміжну категорію рейтингу відносно основних категорій.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • успішний тривалий досвід діяльності з надання послуг у сфері роздрібного споживчого кредитування;
  • вдала стратегія розвитку із залученням до співпраці банківських установ та інших компаній, що дозволяє залучати клієнтів у більшості регіонів України, а також досвід управління ризиками;
  • довгострокові комплексні партнерські відносини з основними кредиторами з числа банківських установ;
  • задовільна якість кредитного портфеля;
  • інформаційна відкритість та прозорість діяльності.

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • ризики діяльності у сегменті надання незабезпечених споживчих кредитів фізичним особам, що можуть негативно впливати на платоспроможність;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок і нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності.

Повну історію рейтингів ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олена Самойлова, тел.: (044) 490-25-50
e.samoilova@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути