Кредитний рейтинг ПАТ "ЗНВКІФ "ІНТЕГРУМ ВЕНЧУРС" призупинено Кредитний рейтинг ПрАТ «СК АСКО ДС» підтверджено на рівні uaA- Кредитні рейтинги випускам облігацій ТОВ «Будспецсервіс» підтверджено на рівні uaBBB+

Главная »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

13.06.2019

Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підвищено до рівня uaА

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» та довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних відсоткових незабезпечених облігацій (серії A) ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» на загальну суму 30 млн. грн. до рівня uaА. Прогноз рейтингів – стабільний.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» за ІІ півріччя та 2018 рік у цілому, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з кредитним рейтингом на рівні uaА характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень рейтингів:

  • стійкі ринкові позиції ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ», як одного з лідерів у сегменті фінансового лізингу в Україні;
  • високий рівень якості та диверсифікація лізингового портфелю, а також збалансованість активів та пасивів за строками до погашення;
  • прибуткова операційна діяльність протягом останніх років;
  • інформаційна відкритість підприємства.

Фактори, що обмежують рівень рейтингів:

  • високий рівень боргового навантаження ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ»;
  • ризики погіршення фінансової дисципліни основних контрагентів підприємства;
  • валютні ризики, складна політична ситуація, нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, а також вплив інших негативних чинників на фінансовий ринок України.

Повну історію рейтингів ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов, тел.: (044) 490-25-50
AChernorotov@credit-rating.com.ua

Поиск рейтинга

Form

расширенный поиск

развернуть

свернуть