Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг міста Кам’янське підтверджено на рівні uaА- Кредитні рейтинги випусків облігацій ТзОВ «Шувар» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

13.08.2019

кредитний рейтинг випуску облігацій ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» до рівня uaВВВ

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних відсоткових забезпечених облігацій ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» (серій А, В, С) на суму 100 млн. грн. до рівня uaВВВ. Прогноз рейтингу стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання в оренду торговельних площ на оптовому ринку сільськогосподарської продукції, створення супутнього сервісу для покупців та продавців, а також реалізація інвестиційних проектів з подальшого розвитку та розбудови існуючих торгівельних об’єктів.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентствовикористовувало фінансову звітність ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» за ІІ півріччя та 2018 рік у цілому, а також внутрішню інформацію, надану підприємством у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується ДОСТАТНЬОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • провідні ринкові позиції підприємства - ТзОВ «РСП «Шувар» є одним з найбільших операторів ринків сільськогосподарської продукції у Західному регіоні України, а також введення в експлуатацію IV та V черги ТК «Шувар»;
  • діючий статус оптового ринку с/г продукції, наданий Мінагрополітики, а також участь ТзОВ «РСП «Шувар» у Державній програмі зі створення Регіональних аграрних центрів (відповідно до ЗУ «Про оптові ринки сільськогосподарської продукції» №1561-VI, редакція від 06.08.2014 р., зі змінами);
  • прибуткова операційна діяльність протягом останніх років, обумовлена сталим рівнем попиту на послуги, які надає ТзОВ «РСП «Шувар»;
  • наявність поруки за випуском облігацій серій А, В, С з боку ТзОВ «Шувар».

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • перебування у заставі за банківськими кредитами значної частини основних засобів та іншого майна ТзОВ «РСП «Шувар»;
  • невідповідність параметрів випуску облігацій підприємства ринковим параметрам випуску відсоткових облігацій*;
  • посилення конкуренції на ринку роздрібної торгівлі, а також нестабільна соціально-економічна ситуація в країні, що істотно обмежує купівельну спроможність населення України.

* Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» ринковими параметрами випуску відсоткових облігацій вважає такі, за якими відсотковий дохід сплачується періодично (не менше одного разу на рік).

Повну історію рейтингу ТзОВ «РСП «Шувар» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов, тел.: (044) 490-25-50
AChernorotov@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути