Кредитний рейтинг ПрАТ СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» підтверджено на рівні uaA Кредитний рейтинг м. Кропивницький підвищено до рівня uaА Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ» присвоєно на рівні uaBBB

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

01.04.2020

Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Акціонерного банку «Південний» на рівні uaАА. Прогноз рейтингу - стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) Банку на рівні «4+»(висока надійність).

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство використовувало фінансову звітність Акціонерного банку «Південний» за 2018–2019 рр., а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaАА характеризується ДУЖЕ ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «4» (висока надійність) означає, що банк достатньо надійній, але більш чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників, ніж банк з рейтингом «5». Імовірність виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладу невелика.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • очікуване збільшення обсягу статутного капіталу;
  • кошти, залучені від пов’язаних осіб;
  • диверсифікація ресурсної бази за джерелами залучення та за основними кредиторами;
  • диверсифікація коштів корпоративних клієнтів за видами економічної діяльності;
  • прийнятна ефективність основної діяльності;
  • диверсифікація банківського бізнесу, яка зменшує чутливість Банку до зовнішніх та внутрішніх чинників, що можуть негативно вплинути на фінансовий результат;
  • наявність розгалуженої регіональної мережі та розвинутого карткового бізнесу, що сприяє збереженню клієнтської бази та утриманню конкурентних позицій.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • концентрація кредитного портфеля за основними позичальниками та схильність до валютного ризику, що може негативно вплинути на показники ліквідності та капіталізації;
  • суттєвий обсяг короткострокових ресурсів, що підвищує чутливість до ризику ліквідності;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока та нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності Банку.

Повну історію рейтингів Акціонерного банку «Південний» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь ласка:
Профільний аналітичний відділ, Галина Винник, тел.: (044) 490-25-50
GVinnik@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути