Головна »  Події »  Новини агентства »  Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

28.07.2020

Сьогодні рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних відсоткових незабезпечених облігацій з додатковим забезпеченням (серії А) ТОВ «НД-УКРАЇНА» на загальну суму 63 млн.грн. на рівні uaВВВ. Прогноз рейтингу - стабільний.

Основним напрямом діяльності підприємства є надання в оренду легкової та вантажної автотранспортної техніки, сервісного обладнання для станцій технічного обслуговування, техніки та іншого обладнання.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ТОВ «НД-УКРАЇНА» за ІІ півріччя та 2019 рік у цілому, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується ДОСТАТНЬОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • прибуткова діяльність ТОВ «НД-УКРАЇНА» протягом останніх років;
  • збереження диверсифікації джерел доходів та клієнтського портфеля підприємства.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • збереження несприятливої кон’юнктури на автомобільному ринку України, а також нестабільна ділова активність суміжних сфер бізнесу, у яких працюють підприємства – основні споживачі продукції та послуг ТОВ «НД-УКРАЇНА»;
  • високий рівень боргового навантаження підприємства;
  • невідповідність параметрів випуску облігацій підприємства ринковим параметрам випуску відсоткових облігацій*.

*Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» ринковими параметрами випуску відсоткових облігацій вважає такі, за якими відсотковий дохід сплачується періодично (не менше одного разу на рік).

Повну історію рейтингів ТОВ «НД-УКРАЇНА» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов,
тел.: (044) 490-25-50, (050) 290-25-55
AChernorotov@credit-rating.com.ua