Кредитні рейтинги випусків облігацій ТОВ «Укргаз» підтверджено на рівні uaCCC Кредитний рейтинг облігацій ПП «СПС» підвищено до рівня uaА Кредитний рейтинг ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA

Головна »  Рейтинги

Рейтинги інвестиційної привабливості

Рейтинги інвестиційної привабливості

Рівень інвестиційної привабливості міста- це думка рейтингового агентства стосовно привабливості міста з точки зору вкладення інвестицій у порівнянні з іншими об’єктами інвестування. Цей продукт дає можливість потенційному інвестору оцінити сприятливість інвестиційного клімату у порівнянні з іншими інвестиційними об’єктами.

Рейтингове агентство визначаєрівень інвестиційної привабливості шляхом аналізу складових, що відображають умови, в яких відбувається діяльність інвесторів, а саме: інвестиційного потенціалу та інвестиційного ризику.

Крім рівня інвестиційної привабливості агентство розробляє інвестиційний паспорт міста, в якому викладено інформацію щодо соціально-економічного розвитку міста, основних напрямків діяльності міської влади, особливостей регулювання інвестиційної діяльності в місті, регулювання земельних відносин та відносин щодо надання у користування об’єктів комунальної власності. В інвестиційному паспорті може бути наведено перелік інвестиційних проектів міста та наявних вільних виробничих площ.

Рівень інвестиційної привабливості міста використовується з метою подальшого пожвавлення економічної активності у місті та сприяння подальшої прозорості міста для інвесторів. Адже кредитори та інвестори можуть належним чином управляти ризиками та оцінювати ризики, коли вони спираються на результати об'єктивного аналізу, а не на зв'язки, репутаційну оцінку чи інші міркування.

Шкала рівнів інвестиційної привабливості

Місто Івано-Франківськ

Місто Енергодар

Місто Миколаїврозгорнути

сгорнути