Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Події »  Преса про рейтинги

Преса про рейтинги

22.06.2010

«Ми не продаємо рейтинги, а забезпечуємо об'єктивний аналіз»

Коли я чую слово «рейтинг», я уявляю афіші і прес-релізи проведення найнеймовірніших рейтингів: країн за рівнем життя або поширенням корупції, рейтинг найдешевших товарів і найбільш високооплачуваних моделей, смертельно небезпечних змій і найбезглуздіших собак. Услід за цим виникають картини вручення якихось винагород, призів, квітів і грамот. А ще услід з'являється абсолютно сумна картина: безконечна кількість графіків, діаграм, таблиць і люди, які сидять за моніторами і працюють, працюють... Проводять, визначають і оновлюють рейтинги. Розуміючи, що моя картинка дуже далека від дійсності, я піддалася спокусі дізнатися, якою є робота над одним із найбільш строгих рейтингів - кредитним. За інформацією довелося знову їхати в столицю, до генерального директора агентства Credit Rating Станіслава Дубко.

Станіслав Дубко: «Складніше довести свою компетентність населенню, ніж професійним інвесторам. Тут оцінка буде емоційніша... треба йти еволюційним шляхом»

 

Стаття представлена російською мовою

джерело: Портмоне

розгорнути

сгорнути