Hейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» підтверджено на рівні uaА+ Рейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaА+ Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «Інвест-Будресурс» підтверджено на рівні uaBBВ+ Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «ІБК «Артем» підтверджено на рівні uaBВ

Головна »  Про нас

Загальна інформація

Про агентство

Агентство «Кредит-Рейтинг» - перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, що надає послуги з визначення незалежних рейтингових оцінок кредитоспроможності суб'єктів господарювання та органів місцевого самоврядування за Національною рейтинговою шкалою.
З 2003 року рейтингові оцінки агентства офіційно визнаються Міністерством фінансів України.
З 2004 року «Кредит-Рейтинг» - уповноважене агентство Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку України для визначення кредитних рейтингів суб'єктам господарювання, галузям економіки й регіонам.
Рішенням НКЦПФР від 10.04.2012 року агентству «Кредит-Рейтинг» видано Свідоцтво про включення до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств.

Види послуг рейтингового агентства:

З початку своєї діяльності на українському ринку агентство визначило 1237 кредитних рейтингів, у тому числі: 898 - у корпоративному, 265 - у фінансовому та 74 - у муніципальному секторах.

Агентство «Кредит-Рейтинг» підтримує в постійному моніторингу 85 кредитних рейтингів: 33 у корпоративному, 43 у фінансовому та 9 у муніципальному секторах.

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» - незалежна приватна компанія, у структурі власності якої не представлені державні органи, фінансові установи або інвестиційні компанії. Для забезпечення об'єктивності оцінок агентство не є учасником фінансового ринку та/або кредитором компаній, що рейтингуються у агентстві. Діяльність агентства регулюється Положенням про діяльність рейтингового агентства ТОВ «Кредит-Рейтинг».

Агентство повністю укомплектоване високопрофесійним персоналом, всі (10) працівників агентства мають вищу профільну освіту, 8 з яких – вищу економічну освіту.

Аналітична команда агентства є найбільш досвідченою та авторитетною на ринку рейтингових послуг України. У нашому агентстві працюють фахівці, які одночасно зайняті у проектах міжнародних організацій: з НЕФКО щодо реалізації інвестиційних проектів у містах України та надання грантів, здійснюють співробітництво з ІFC у сфері підвищення фінансової грамотності комерційних банків у сфері муніципальних фінансів. До послуг агентства звертались такі організації як USAID, KfW, що свідчить про високу оцінку якості послуг агентства міжнародними установами.

Оплата праці та система винагороди рейтингових аналітиків не залежить від розміру доходу, що отримує агентство від суб’єкта рейтингування, в аналізі якого ці аналітики приймають участь.

«Кредит-Рейтинг» для проведення аналітичної діяльності використовує затверджену РЕЙТИНГОВУ ПРОЦЕДУРУ з метою забезпечення чесного та всебічного аналізу всієї доступної важливої інформації, що здійснюється у відповідності до РЕЙТИНГОВОЇ МЕТОДОЛОГІЇ.

Політика та процедури, призначені для ідентифікації, управління та розкриття інформації щодо конфліктів інтересів прописані в Положенні про діяльність рейтингового агентства ТОВ «Кредит-Рейтинг».

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК за 2019 рік

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК за 2018 рік

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК за 2017 рік

Послуги звизначення кредитних рейтингів

Кредитний рейтинг - це універсальний механізм оцінки надійності боргових зобов'язань позичальника й встановлення плати за відповідний кредитний ризик. Кредитний рейтинг дає можливість суб’єкту рейтингування заявити потенційним інвесторам і партнерам про свою кредитоспроможність, показати готовність до роботи цивілізованими методами, відкрито й прозоро.

Кредитні рейтинги визначаються суб'єктам рейтингування (підприємствам, банкам, страховим компаніям, органам місцевого самоврядування), а також їх окремим борговим інструментам (облігаціям, позикам тощо). В Україні існує законодавча вимога щодо обов'язкового ретингування з метою інформування потенційних інвесторів про ризики інвестування.

Кредитний рейтинг дозволяє суб'єкту рейтингування:

  • зміцнити взаємовідносини з усіма типами контрагентів;
  • виділити себе серед інших українських позичальників і привернути увагу інвесторів;
  • заявити про свою ефективну фінансову діяльність, не розголошуючи при цьому конфіденційну інформацію;
  • зробити успішне розміщення облігацій або інших боргових інструментів;
  • створити сприятливу кредитну історію й фінансову репутацію для наступного виходу на ринки капіталу;
  • урізноманітити інструменти запозичень при здешевленні вартості їхнього обслуговування;
  • отримати незалежну експерту оцінку своєї діяльності;
  • визначити ключові стратегічні фактори, що впливають на кредитоспроможність позичальника.

Рейтингові шкали, за якими визначаються кредитні рейтинги поділяються на національні та міжнародні. У країнах із низьким суверенним рейтингом (до яких відноситься і Україна, що має суверенні рейтинги спекулятивної категорії,) можливості використання міжнародних шкал для потреб внутрішнього фінансового ринку істотно обмежені. Низький суверенний рейтинг України залишає для всіх українських позичальників лише нижню частину міжнародної шкали - спекулятивний рівень. Тому найбільш інформативною та зручною для учасників фінансового ринку України є Національна рейтингова шкала, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2007 №665.

У рамках реалізації глобальної стратегії розвитку агентство відкрило офіс у Республіці Білорусь, розробило регіональну рейтингову шкалу країн СНД і визначило суверенні рейтинги 12 урядам держав, що входять до складу СНД. З метою підвищення прозорості та інвестиційної привабливості національної економіки агентство проводило дослідження інформаційної прозорості банків і страхових компаній України.

У 2010 році агентство стало членом-засновником Європейської Асоціації рейтингових агентств (EACRA).


Додаткова інформація доступна в офісі агентства:
вул. Межигірська, 1, Київ, 04070
тел. +38 (044) 490-25-50,
       +38 (050) 490-25-55;
E-mail: office@credit-rating.com.ua


Місія

Підвищення прозорості та інвестиційної привабливості національної економіки, а також зниження  системних ризиків за рахунок незалежної професійної оцінки надійності позичальників.

Кодекс деятельности

МОНІТОР

2011 #3(41) Кредит-Рейтингу 10 років

Архів

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути