Hейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» підтверджено на рівні uaА+ Рейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaА+ Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «Інвест-Будресурс» підтверджено на рівні uaBBВ+ Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «ІБК «Артем» підтверджено на рівні uaBВ

Головна »  Рейтинги

Моніторинг новобудов

Будь-яка інвестиційна діяльність пов'язана з ризиками (соціально-політичними, економічними, ринковими і т.д.). Інвестори повинні оцінювати не лише потенційний прибуток, але й ризики. Далеко не усі фізичні особи мають доступ до інформації, фінансову освіту та здатні коректно оцінити ризики. У всьому світі незалежну оцінку ризиків виконують рейтингові агентства.

Доступними джерелами інформації про ризики проекту найчастіше є або сам забудовник, або інвестори цього ж проекту (всі - зацікавлені особи). Незалежних джерел інформації про проект практично не існує. А довіра до рекламної інформації та PR-акцій з боку населення є низькою.

Через відсутність надійної і актуальної інформації рівень ризиків більшості проектів, що реалізовуються, завищений, що є перешкодою для залучення фінансування.

МОНІТОРИНГ БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ передбачає:

  • виявлення і періодичну незалежну оцінку вірогідності успішного завершення будівельного проекту;
  • спільну PR-програму щодо надання об'єктивної інформації про реальний рівень ризиків проекту;
  • видачу спеціального диплому, що містить висновок щодо рівня ризику і кількісну оцінку основних компонентів ризику.

МЕТА ПРОЕКТУ - ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ДОВІРИ ДО ЧЕСНОГО ЗАБУДОВНИКА, ПРОІНФОРМУВАТИ ПОКУПЦІВ ПРО РІВЕНЬ РИЗИКІВ.

Фильтр

Будинок №5 у ЖК "НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ" Повна версія в PDF

Назва компанії: ТОВ "Будспецсервіс".

Опис проекту:
Житловий квартал бізнес-класу розташований в Печерському районі столиці. Займає площу більше 19 га в історичному, культурному і діловому центрі Києва. Більше третини території відведена під зелені зони і парк. Розвинена інфраструктура включає торгові, розважальні, спортивні, освітні і соціальні об'єкти.

Дата оцінки: 02.2014 р.

вул. Манастирського Повна версія в PDF

Назва компанії: ТОВ "Будівельна компанія "Нове місто".

Опис проекту:
Багатоквартирний житловий будинок зі вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Манастирського у м. Львові.
У будинку передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 45 до 89 кв.м з індивідуальним опаленням та поліпшеними об'ємно-планувальними рішеннями.

Дата оцінки: 04.2014 р.

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути