Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «ІБК «Артем» підтверджено на рівні uaBВ Кредитні рейтинги випускам облігацій АТ «ТАСКОМБАНК» підтверджено на рівні uaААА Рейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Рейтинги

Моніторинг новобудов

Будь-яка інвестиційна діяльність пов'язана з ризиками (соціально-політичними, економічними, ринковими і т.д.). Інвестори повинні оцінювати не лише потенційний прибуток, але й ризики. Далеко не усі фізичні особи мають доступ до інформації, фінансову освіту та здатні коректно оцінити ризики. У всьому світі незалежну оцінку ризиків виконують рейтингові агентства.

Доступними джерелами інформації про ризики проекту найчастіше є або сам забудовник, або інвестори цього ж проекту (всі - зацікавлені особи). Незалежних джерел інформації про проект практично не існує. А довіра до рекламної інформації та PR-акцій з боку населення є низькою.

Через відсутність надійної і актуальної інформації рівень ризиків більшості проектів, що реалізовуються, завищений, що є перешкодою для залучення фінансування.

МОНІТОРИНГ БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ передбачає:

  • виявлення і періодичну незалежну оцінку вірогідності успішного завершення будівельного проекту;
  • спільну PR-програму щодо надання об'єктивної інформації про реальний рівень ризиків проекту;
  • видачу спеціального диплому, що містить висновок щодо рівня ризику і кількісну оцінку основних компонентів ризику.

МЕТА ПРОЕКТУ - ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ ДОВІРИ ДО ЧЕСНОГО ЗАБУДОВНИКА, ПРОІНФОРМУВАТИ ПОКУПЦІВ ПРО РІВЕНЬ РИЗИКІВ.

Фильтр

Будинок №5 у ЖК "НОВОПЕЧЕРСЬКІ ЛИПКИ" Повна версія в PDF

Назва компанії: ТОВ "Будспецсервіс".

Опис проекту:
Житловий квартал бізнес-класу розташований в Печерському районі столиці. Займає площу більше 19 га в історичному, культурному і діловому центрі Києва. Більше третини території відведена під зелені зони і парк. Розвинена інфраструктура включає торгові, розважальні, спортивні, освітні і соціальні об'єкти.

Дата оцінки: 02.2014 р.

вул. Манастирського Повна версія в PDF

Назва компанії: ТОВ "Будівельна компанія "Нове місто".

Опис проекту:
Багатоквартирний житловий будинок зі вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Манастирського у м. Львові.
У будинку передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 45 до 89 кв.м з індивідуальним опаленням та поліпшеними об'ємно-планувальними рішеннями.

Дата оцінки: 04.2014 р.

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути