Кредитний рейтинг АТ «БАНК АВАНГАРД» підтверджено на рівні uaAAА Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

21.12.2017

Кредитний рейтинг АТ «ОТП БАНК» підтверджено на рівні uaA+ зі зміною прогнозу на позитивний

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ОТП БАНК» на рівні uaА+. Прогноз рейтингу – змінено на позитивний.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність АТ«ОТП БАНК» за 2015–2016 рр. та     І–ІІІ квартали 2017 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки «+» та «–» позначають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року при збереженні позитивних тенденцій і нівелюванні поточних ризиків.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • можливість підтримки Банку акціонером – OTP Bank Plc., який є найбільшим банком серед фінансових установ Угорщини та лідером угорського банківського ринку;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;
  • диверсифікація ресурсної бази за основними контрагентами;
  • диверсифікація коштів корпоративних клієнтів та кредитного портфеля суб’єктів господарювання за видами економічної діяльності;
  • високі показники ефективності діяльності;
  • відкритість та прозорість.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • cхильність Банку до валютного та кредитного ризиків, що може негативно вплинути на ліквідність і капіталізацію;
  • невідповідність активів та пасивів за строками до погашення;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока та нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності Банку.

Повну історію рейтингу АТ «ОТП БАНК» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка:

Профільний аналітичний відділ, Галина Винник, тел.: (044) 490-25-50
GVinnik@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути