Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг міста Кам’янське підтверджено на рівні uaА- Кредитні рейтинги випусків облігацій ТзОВ «Шувар» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

15.08.2019

Кредитний рейтинг АТ «Універсал Банк» підвищено до рівня uaAAА

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «Універсал Банк» до рівня uaААА. Прогноз рейтингу – стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) АТ«УніверсалБанк» на рівні «5» (найвища надійність).

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство використовувало фінансову звітність АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» за 2017-2018 рр. та І півріччя 2019 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAAА характеризується НАЙВИЩОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «5» (найвища надійність) означає, що Банк надійній, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу дуже низька.

Фактори, що підтримують рівень рейтингів:

  • очікуване збільшення обсягу статутного капіталу;
  • високі показники ліквідності;
  • диверсифікація ресурсної бази за основними кредиторами;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;
  • диверсифікація коштів суб’єктів господарювання та корпоративного кредитного портфеля за видами економічної діяльності;
  • прийнятна ефективність діяльності.

Фактори, що обмежують рівень рейтингів:

  • схильність Банку до кредитного ризику, що може чинити тиск на капітал;
  • залежність від коштів фізичних осіб в умовах конкуренції на фінансовому ринку відносно залучення ресурсної бази на тлі складної соціально-політичної ситуації в країні;
  • складна політична ситуація та вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока та нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності Банку.

Повну історію рейтингів АТ «Універсал Банк» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка:
профільний аналітичний відділ, Галина Винник, тел.: (044) 490-25-50
GVinnik@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути