Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг міста Кам’янське підтверджено на рівні uaА- Кредитні рейтинги випусків облігацій ТзОВ «Шувар» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

16.08.2019

Кредитний рейтинг АТ «ПУМБ» підвищено до рівня uaААА

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» до рівня uaААА. Прогноз рейтингу – стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні «5» (найвища надійність).

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство використовувало фінансову звітність АТ «ПУМБ» за 2017-2018 рр. та І півріччя 2019 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAAА характеризується НАЙВИЩОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) на рівні «5» (найвища надійність) означає, що банк надійній, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • суттєвий обсяг коштів, залучених від пов’язаних осіб;
  • диверсифікація ресурсної бази Банку за основними кредиторами;
  • диверсифікація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками;
  • диверсифікація корпоративного кредитного портфеля та коштів суб’єктів господарювання за видами економічної діяльності;
  • диверсифікація банківського бізнесу, яка зменшує чутливість Банку до зовнішніх та внутрішніх чинників, що можуть негативно вплинути на фінансовий результат;
  • високі показники ефективності діяльності;
  • наявність розгалуженої регіональної мережі та розвинутого карткового бізнесу, що сприяє збереженню клієнтської бази та утриманню конкурентних позицій.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока та нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності Банку.

Повну історію рейтингів  АТ «ПУМБ» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Галина Винник, тел.: (044) 490-25-50
GVinnik@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути