Кредитний рейтинг міста Івано-Франківська підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «СК «ТАС» (приватне) підтверджено на рівні uaAA+ Кредитний рейтинг АТ «ОТП Банк» підтверджено на рівні uaAАА

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

13.01.2020

Кредитні рейтинги випусків облігацій ТзОВ «Шувар» підтверджено на рівні uaВВВ

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів випусків іменних відсоткових облігацій (серії В, С) ТзОВ «Шувар» на загальну суму 90 млн. грн. на рівні uaВВВ. Прогноз рейтингів стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання в оренду торговельних площ у торговому комплексі та міні-ринку у м. Львові та надання супутніх послуг на цих об’єктах.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність ТзОВ «Шувар» за І півріччя 2019року, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується ДОСТАТНЬОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • провідні ринкові позиції підприємства – ТзОВ «Шувар» є одним з найбільших операторів ринків сільськогосподарської продукції у Західному регіоні України;
  • прибуткова операційна діяльність протягом останніх років, обумовлена сталим рівнем попиту на послуги, які надає ТзОВ «Шувар»;
  • сталий рівень попиту з боку споживачів на основні види послуг та сервісів, які надає ТзОВ «Шувар».

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • рівень боргового навантаження підприємства;
  • невідповідність параметрів випуску облігацій підприємства ринковим параметрам випуску відсоткових облігацій*;
  • посилення конкуренції на ринку роздрібної торгівлі, а також нестабільна соціально-економічна ситуація в країні, яка істотно обмежує купівельну спроможність населення України.

* Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» ринковими параметрами випуску відсоткових облігацій вважає такі, за якими відсотковий дохід сплачується періодично (не менше одного разу на рік)

Повну історію рейтингу ТзОВ «Шувар» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено  в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.


Для одержання більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов, тел.: (044) 490-25-50
AChernorotov@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути