Кредитний рейтинг АТ «БАНК АВАНГАРД» підтверджено на рівні uaAAА Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

23.06.2020

Кредитний рейтинг АТ «АЛЬТБАНК» підтверджено на рівні uaАА-

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «АЛЬТБАНК» (м. Київ) на рівні uaАА-. Прогноз рейтингу - стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності вкладів (депозитів) Банку на рівні 5 (найвища надійність).

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу та рейтингу надійності банківських вкладів (депозитів) агентство використовувало фінансову звітність АТ «АЛЬТБАНК» за 2018–2019 рр. та І квартал 2020 року, а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaАА характеризується ДУЖЕ ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Знак «-» позначає проміжну категорію (рівень) рейтингу відносно основних категорій (рівнів)

Рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) «5» – найвища надійність. Банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Ймовірність виникнення проблем із своєчасним поверненням вкладу дуже низька.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • високі показники ліквідності;
  • кошти, залучені від пов’язаних осіб;
  • висока якість активів;
  • диверсифікація корпоративного кредитного портфеля за видами економічної діяльності;
  • стратегія розвитку фінансової установи, що передбачає комплексне обслуговування клієнтів та консервативний підхід до активних операцій.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • концентрація ресурсної бази за основними контрагентами, що обмежує фінансову гнучкість Банку;
  • вагомий обсяг валютної складової у кредитному портфелі та в ресурсній базі, що підвищує чутливість до валютно-курсових коливань;
  • залежність від коштів приватних осіб в умовах конкуренції на фінансовому ринку відносно залучення ресурсної бази на тлі складної соціально-політичної ситуації в країні;
  •  невисокі показники ефективності діяльності;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок і невисока та нестабільна ділова активність в окремих секторах економіки, що може призвести до погіршення показників діяльності Банку.

Повну історію рейтингу АТ «АЛЬТБАНК» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Галина Винник, тел.: (044) 490-25-50
GVinnik@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути