Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Аналітика »  Аналітика

Аналітика

02.11.2012

Економічний розвиток України (жовтень 2012 р.)

У огляді проаналізовані основні макроекономічні показники, що характеризують стан та тенденції розвитку економіки України у жовтні 2012 року.

Промислове виробництво у вересні скоротилося на 7% р/р, перевершивши навіть найпесимістичніші очікування. Машинобудування і металургія - знову лідери падіння. Зростання хімічної галузі сповільнюється.

Інфляція у вересні склала 0.1% м/м, роздрібний товарообіг виріс у вересні на 16.0% р/р.

Транспорт, будівництво і сільське господарство продовжували упевнено занурюватися в рецесію (- 9.1%, - 4.6% та - 7% р/р, відповідно).

Ринковий курс гривні знизився на 3-4 коп. в жовтні, попит на долар зберігався високим. Ставки за гривневим ресурсом били нові рекорди цього року.

Україна почала переговори з МВФ про продовження програми співпраці на 2013 рік. Основна вимога фонду - підвищення тарифів на газ.

У жовтні первинний ринок держборгу не проявляв активності. Залишки єдиного казначейського рахунку на мінімальних з 2003 року рівнях.

Детальніше про це та інше Ви дізнаєтеся з щомісячного аналітичного огляду економічного розвитку України (жовтень 2012 р.) від рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг».

Детальніше...

Олексій Чорноротов
Начальник отдела корпоративных рейтингов
Галина Вінник
Начальник отдела рейтингов финансовых организаций
Оксана Пугачова
Старший финансовый аналитик
Світлана Рекрут
Начальник отдела финансовых проектов

МОНІТОР

2011 #3(41) Кредит-Рейтингу 10 років

Архів

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути