Визначено кредитний рейтинг випуску облігацій та підвищено кредитний рейтинг ТОВ «ІЛТА» до рівня uaА+ Кредитні рейтинги випусків облігацій ТОВ «Укргаз» підтверджено на рівні uaCCC Кредитний рейтинг випуска облігацій ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» підтверджено на рівні uaА Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+

Главная »  Аналітика »  Експертна думка

Експертна думка

08.02.2011

Страховий ринок стає більш прозорим

Результати проведеного агентством «Кредит-Рейтинг» дослідження страхового ринку України свідчать про підвищення ступеню прозорості ринку за підсумками 2010 року. Агентство проаналізувало якість розкриття найбільшими страховиками інформації про свою діяльність у відкритих джерелах, зокрема, на корпоративних веб-сайтах. Страхові компанії почали краще розкривати дані, які необхідні стороннім користувачам інформації для оцінки їх надійності та платоспроможності. Доступнішою стала інформація про власників і керівництво страховиків, структуру їх доходів і витрат, а також про клієнтів і партнерів.

За результатами дослідження були визначені 3 найбільш прозорі страхові компанії України. Підсумки дослідження будуть представлені на VII Міжнародній Карпатській страховій конференції, яка відбудеться в м. Яремче 14-17 лютого поточного року.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS і BLOOMBERG.

Для одержання детальнішої інформації:
Департамент інформації та комунікації, Марина Проценко, тел. (044) 490-25-50
MProtsenko@credit-rating.com.ua
Департамент розвитку методології та перспективних досліджень, Диляра Мустафаєва,
тел.: (044) 490-25-50
DMustafaeva@credit-rating.com.ua

МОНИТОР

2011 #3(41) Кредит-Рейтингу 10 років

Архив

Поиск рейтинга

Form

расширенный поиск

развернуть

свернуть