Кредитний рейтинг АТ «БАНК АВАНГАРД» підтверджено на рівні uaAAА Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

02.07.2020

Кредитний рейтинг АТ «СК «ТАС» (приватне) підтверджено на рівні uaAA+

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА«СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ТАС» (м. Київ) на рівні uaAА+. Прогноз рейтингу – стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії АТ «СК «ТАС» (приватне) на рівні uaAins.

Для проведення процедури оновлення рейтингів агентство використовувало повну фінансову звітність АТ«СК «ТАС» (приватне) за 2019 рік в цілому та І квартал 2020 року, а також внутрішню інформацію, надану страховою компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Знак «+» позначає проміжну категорію (рівень) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Надійність страхових компаній з рейтингом uaAins перебуває на високому рівні. Їх платоспроможність, репутація й лояльність стосовно клієнтів вищі, ніж у страхових компаній України з більш низьким рівнем рейтингу, проте вони більш схильні до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів, ніж страхові компанії з рейтингом uaA+ins. Ймовірність виникнення проблем із своєчасним здійсненням страхових виплат або поверненням накопичених страхових сум менша, ніж у страхових компаній з більш низьким рівнем рейтингу.

Фактори, що підтримують рівні рейтингів:

  • провідні позиції компанії на ринку послуг зі страхування життя в Україні;
  • прийнятний рівень забезпечення основної діяльності компанії страховими резервами;
  • високі показники ліквідності та платоспроможності;
  • відсутність заборгованості за банківськими кредитами та іншими позиками;
  • інформаційна відкритість та прозорість.

Фактори, що обмежують рівні рейтингів:

  • висока питома вага операційних витрат у зароблених страхових платежах (з урахуванням отриманого інвестиційного доходу), що підвищує ризики загальної збитковості бізнесу;
  • погіршення макроекономічної ситуації внаслідок обмеження економічної діяльності через запровадження карантину для запобігання поширенню короновірусного захворювання COVID-19, вплив негативних чинників на фінансовий ринок та низькі темпи росту реальних доходів населення, що може призвести до погіршення показників діяльності компанії.

Повну історію рейтингів АТ «СК «ТАС» (приватне) можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олена Самойлова,
тел.: (044) 490-25-50, (050) 490-25-55
e.samoilova@mail.credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути