Кредитні рейтинги випусків облігацій АТ «ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1» підтверджено Кредитний рейтинг АТ «БАНК АВАНГАРД» підтверджено на рівні uaAAА Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «НД-УКРАЇНА» підтверджено на рівні uaВВВ

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

05.12.2019

Рейтинги ПрАТ «ВНЗ «МАУП» підтверджено на рівні uaА-

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження на рівні uaА- довгострокових кредитних рейтингів ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» (м. Київ), а також випуску іменних відсоткових облігацій (серія В) на суму 20 млн.грн. Прогноз рейтингів – стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання освітніх послуг, підготовка та перепідготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів і науково-педагогічних кадрів.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало фінансову звітність ПрАТ «ВНЗ «МАУП» за IІІ квартал та 9 місяців 2019 року у цілому, а також внутрішню інформацію, надану підприємством у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA  характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знак "-" позначає проміжну категорію (рівень) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

 • стійкі ринкові позиції підприємства: ПрАТ «ВНЗ «МАУП» є одним з найбільших в Україні вищих навчальних закладів (більше 14,5 тис. осіб) за кількістю студентів та за регіональною мережею філій, відділень і представництв;
 • збереження високих показників ефективності фінансово-господарської діяльності підприємства протягом останніх років;
 • низький рівень боргового навантаження підприємства.

  Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • значна залежність діяльності вищих навчальних закладів від державного регулювання;
  • високий рівень конкуренції, а також нестабільні показники розвитку економіки, що обмежує платоспроможність населення України.

  Повну історію рейтингів ПрАТ «ВНЗ «МАУП»можна переглянути на сайті агентства.

  Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

  Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
  Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов, тел.: (044) 490-25-50
  AChernorotov@credit-rating.com.ua

  Пошук рейтинга

  Form

  розширений пошук

  розгорнути

  сгорнути