Кредитний рейтинг ПрАТ СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» підтверджено на рівні uaA Кредитний рейтинг м. Кропивницький підвищено до рівня uaА Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ» присвоєно на рівні uaBBB

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

02.04.2020

Рейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» підтверджено на рівні uaА+

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій серій E, F, G, H на загальну суму 100,0 млн. грн., серій I, J на загальну суму 100,0 млн. грн., серії К на суму 100,0 млн. грн., серії L на суму 25,0 млн. грн. та серії М на суму 50,0млн. грн. ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» на рівні uaА+. Прогноз кредитних рейтингів - стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання послуг в сфері споживчого кредитування фізичних осіб за допомогою роздрібної мережі точок реалізації послуг під торговою маркою «КредитМаркет»ТМ, а також мережі чисельних банків-партнерів.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство використовувало повну фінансову звітність ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» за 2019 рік, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знак «+» позначає проміжну категорію рейтингу відносно основних категорій.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • успішний тривалий досвід діяльності з надання послуг у сфері роздрібного споживчого кредитування;
  • вдала стратегія розвитку із залученням до співпраці банківських установ та інших компаній, що дозволяє залучати клієнтів у більшості регіонів України, а також досвід управління ризиками;
  • довгострокові комплексні партнерські відносини з основними кредиторами з числа банківських установ;
  • задовільна якість кредитного портфеля;
  • інформаційна відкритість та прозорість діяльності.

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • ризики діяльності у сегменті надання незабезпечених споживчих кредитів фізичним особам, що можуть негативно впливати на платоспроможність;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок та економіку країни, невисока ділова активність в окремих секторах економіки та очікуване зниження темпів росту реальних доходів населення, що може призвести до погіршення показників діяльності компанії.

Повну історію рейтингів ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олена Самойлова, тел.: (044) 490-25-50
e.samoilova@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути