Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

15.09.2020

Рейтинги випускам облігацій ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaА+

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг»оголосило про визначення довгострокових кредитних рейтингів випускам відсоткових іменних незабезпечених облігацій (серії N, O, Р) на загальну суму 150,0 млн. грн. ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (м. Київ) на рівні uaА+. Прогноз кредитних рейтингів - стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є надання послуг в сфері споживчого кредитування фізичних осіб за допомогою роздрібної мережі точок реалізації послуг під торговою маркою «КредитМаркет»ТМ, а також мережі чисельних банків-партнерів.

Для проведення процедури визначення кредитних рейтингів агентство використовувало повну фінансову звітність ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» за 2015-2019 рр. та І півріччя 2020 року, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaA характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки «+» та «–» позначають проміжну категорію рейтингу відносно основних категорій.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Фактори, що підтримують рівень кредитних рейтингів:

  • успішний тривалий досвід діяльності з надання послуг у сфері роздрібного споживчого кредитування;
  • вдала стратегія розвитку із залученням до співпраці банківських установ та інших компаній, що дозволяє залучати клієнтів у більшості регіонів України, а також досвід управління ризиками;
  • довгострокові комплексні партнерські відносини з основними кредиторами з числа банківських установ;
  • запроваджена система управління ризиками та прийнятний рівень резервування;
  • інформаційна відкритість та прозорість діяльності.

Фактори, що обмежують рівень кредитних рейтингів:

  • ризики діяльності у сегменті надання незабезпечених споживчих кредитів фізичним особам, що можуть негативно впливати на платоспроможність;
  • зростання питомої ваги нестандартної заборгованості у структурі кредитного портфеля у Іпівріччі 2020року;
  • вплив негативних чинників на фінансовий ринок та економіку країни, невисока ділова активність в окремих секторах економіки та очікуване подальше зниженням темпів росту реальних доходів населення, що може призвести до погіршення показників діяльності компанії.

Повну історію рейтингів ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі кредитні рейтинги, визначені агентством за Національною рейтинговою шкалою, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олена Самойлова
тел.: (044) 490-25-50, (050) 490-25-55
e.samoilova@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути