Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Події

Рейтингова панорама

Українські рейтинги повинні відповідати європейським стандартам
Тема «Рейтингової панорами» - проведення в Києві круглого столу «Регулювання ринку рейтингових послуг: що потрібно змінити?». 
«ТОП 100. Найкращі міста та регіони України»
Передача присвячена офіційній церемонії нагородження переможців рейтингу «ТОП 100. Найкращі міста та регіони України».Це аналітичне дослідження – спільний проект рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» та видавництва «Українська Інвестиційна Газета», мета якого – продемонструвати суспільству України сучасний рівень соціально-економічного розвитку міст та регіонів України. 
Облігаційний ринок України – вектор руху?...
Цикл передач присвячений ситуації та перспективам розвитку облігаційного ринку в Україні. Гостями студії були генеральний директор рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» Станіслав Дубко та аналітик ринку боргових зобов’язань «Ренесанс Капітал Україна» Анастасія Головач 
 
"Рейтинг позичальника" - інструмент комплексної оцінки ризиків
Випуск "Рейтингової панорами" продовжує тему ефективності систем риск-менеджменту в українських банках. Одним з варіантів комплексної оцінки позичальника, яка суттєво допоможе роботі банківської служби оцінювання ризиків є нова послуга від агентства "Кредит-Рейтинг" - "рейтинг позичальника банка". 
Банки змінюють ставлення до риск менеджменту
"Рейтингова панорама" підготувала цикл передач, присвячений питанням риск-менеджменту українських банків. 
Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку виповнилося 15 років
10 червня ГКЦПФР відсвяткувала 15-річчя . Поздоровляли Комісію із ювілеєм голова Ради директорів ПФТС Ірина Зоря, голова ГКЦПФР Дмитро Тевелєв, голова ФДМ Олександр Рябченко, голова Госфінпослуг Василій Волга та інші. "Рейтингова панорама" підготувала репортаж про цю подію. 
"Кредит-Рейтинг" розробив рейтингову шкалу для країн СНД
"Рейтингова панорама" розповідає про презентацію унікального для Східної Європи продукту - регіональної рейтингової шкали країн СНД. Регіональна рейтингова шкала призначена для оцінки кредитного ризику позичальника (або боргового інструменту), який здійснює свою діяльність в країнах СНД. Про значення цього продукту для фінансового співтовариства розповідають генеральний директор «Кредит-Рейтинг» Станіслав Дубко і заступник генерального директора Григорій Перерва. 
ДКЦПФР буде боротися з рейдерством
Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, спільно з "Центром комерційного права", за підтримки агентства США з міжнародного розвитку, було проведено науково-практичну конференцію, яка була присвячена питанням законодавчого забезпечення функціонування ринку цінних паперів. "Рейтингова панорама" пропонує репортаж з цього заходу. 
Нагороджені лідери української економіки за останні 10 років
20 травня побачив світ перший номер журналу "ТОП-100. Рейтинг лідерів бізнесу України", присвячений 10-річному періоду розвитку економіки України. Журнал є спільним проектом ТОВ "Українська інвестиційна газета" і рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг". "Рейтингова панорама" пропонує репортаж з церемонії нагородження лідерів українського бізнесу, яка відбулася в Будинку прийомів Кабінету Міністрів України. 
Показати публікацій

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути