Рейтинги надійності банківських депозитів оновлено Кредитний рейтинг ПрАТ СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС» підтверджено на рівні uaA Кредитний рейтинг м. Кропивницький підвищено до рівня uaА

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

11.10.2019

Кредитний рейтинг ПрАТ «СК АСКО ДС» підтверджено на рівні uaA-

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ» (м. Дружківка, Донецька обл.) на рівні uaA- з прогнозом стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії на рівні uaAins.

Для проведення процедури оновлення рейтингів агентство використовувало повну фінансову звітність ПрАТ «СК АСКО ДС» за І півріччя 2019року, а також внутрішню інформацію, надану компанією у ході рейтингового процесу.

Позичальник з рейтингом uaА характеризується ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки "+" та "-" позначають проміжні категорії (рівні) рейтингу щодо основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Надійність страхових компаній з рейтингом uaAins перебуває на високому рівні. Їхня платоспроможність, репутація й лояльність стосовно клієнтів вищі, ніж у страхових компаній України з більш низьким рівнем рейтингу, проте вони більш схильні до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів, ніж страхові компанії з рейтингом uaA+ins. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним здійсненням страхових виплат, або поверненням накопичених страхових сум нижча, ніж у страхових компаній з більш низьким рівнем рейтингу.

Фактори, що підтримують рівень рейтингів:

  • диверсифікація страхових премій за найбільшими контрагентами;
  • прийнятні якість та терміни процедури врегулювання збитків;
  • високі показники платоспроможності;
  • відсутність боргового навантаження;

Фактори, що обмежують рівень рейтингів:

  • випереджаючі темпи зростання страхових виплат над темпами зростання зароблених страхових платежів та значними обсягами витрат на ведення справи, що чинить тиск на показники ефективності діяльності та фінансовий результат;
  • концентрація портфеля валових та чистих страхових платежів на обов'язковому страхуванні цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
  • складна політична ситуація, вплив негативних чинників на фінансовий ринок країни, невисока ділова активність в окремих секторах економіки та низькі темпи росту реальних доходів населення, що може призвести до погіршення показників діяльності компанії.

Повну історію рейтингів ПрАТ «СК АСКО ДС» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для одержання детальнішої інформації звертайтесь, будь-ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олена Самойлова, тел.: (044) 490-25-50
e.samoilova@mail.credit-rating.com.uaПошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути