Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено на рівні uaВВВ+ Кредитний рейтинг АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» підтверджено на рівні uaAA Кредитний рейтинг Акціонерного банку «Південний» підтверджено на рівні uaАА Кредитні рейтинги ТОВ «ЕСКА КАПІТАЛ» підтверджено на рівні uaА+

Головна »  Події »  Новини агентства

Новини агентства

09.09.2020

Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ «ІБК «Артем» підтверджено на рівні uaBВ

Сьогодні незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження на рівні uaВВ довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних цільових облігацій (серії А-С) ТОВ «Інвестиційна будівельна компанія «Артем» (м. Київ) на суму 124,6 млн. грн. Прогноз рейтингу - стабільний.

Основним напрямом діяльності компанії є реалізація інвестиційно-будівельних проектів. Наразі компанія здійснює будівництво фінансово-офісної установи по вул. Ю. Іллєнка, 2/10 у Шевченківському районі м.Києва.

Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ТОВ «Інвестиційна будівельна компанія «Артем» за І півріччя 2020 року, а також внутрішню інформацію, надану Емітентом у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВ характеризується кредитоспроможністю НИЖЧОЮ, НІЖ ДОСТАТНЯ, порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Висока залежність рівня кредитоспроможності від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Кредитний рейтинг рівня uaBB враховує можливість з боку емітента затримки в розрахунках за випущеними ним цільовими облігаціями на строк до 6 місяців.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • входження Емітента до групи компаній, пов’язаних з ДАХК «Артем»;
  • збільшення розміру статутного капіталу підприємства;
  • ступінь будівельної готовності фінансово-офісної установи по вул. Ю. Іллєнка, 2/10 у Шевченківському районі м. Києва (станом на 01.01.2020 р. – близько 83%), приміщення в якій мають бути передані за випуском цільових облігацій серій А, В, С.

Фактори, що обмежують рівень кредитного рейтингу:

  • низький рівень прозорості системи державного регулювання будівельної галузі, нестабільний попит з боку населення, а також повільні темпи відновлення ринку нерухомості України.

Повну історію рейтингів ТОВ «ІБК «Артем» можна переглянути на сайті агентства.

Інформацію про всі рейтинги, визначені агентством, наведено в інформаційних системах REUTERS, BLOOMBERG, S&P Capital IQ та TRData.

Для отримання більш докладної інформації звертайтесь, будь ласка:
Профільний аналітичний відділ, Олексій Чорноротов
тел.: (044) 490-25-50, (050) 490-25-55
AChernorotov@credit-rating.com.ua

Пошук рейтинга

Form

розширений пошук

розгорнути

сгорнути